Anasayfa
Hakkımızda      Hizmetlerimiz      Müşteri Hizmetleri      S.S.S.      İnsan Kaynakları      İletişim
S.S.S.
Sıkça Sorulan Sorular
DİKKAT! BUNLARI BİLİYOR MUSUNUZ?
CC-RS ARAÇ FİLOLARI TAKİP VE GİDER KONTROL SİSTEMİ
Sıkça Sorulan Sorular
CC-RS ne yapmaktadır?

CC-RS (Cost Control Reduction System); şirketlerin mobil iletişim giderlerini azaltmak amaçlı

  • Raporlama (Grafiksel karşılaştırmalı analiz, suistimal araştırma, detay araştırma)
  • Kontrol (Sözleşme ile fatura karşılaştırma (varsa hata yakalama), kurum içinde kullanılmayan telefonlara gelen fatura takibi, sözleşme dışı gelen fatura takibi, boşa çıkmış hat takibi)
  • Öneri (Mevcut gerçekleşen kullanımların başka tarifelerdeki getireceği avantajlar incelemesi,yeni tarifelerden haberdar olabilme)
  • Organizasyonun Her Seviyesinde Raporlama (Organizasyondaki tüm kişilere kendi kullanımlarını izleyebilmesi için otomatik raporlama ve aylık interaktif karşılaştırmalı bireysel analiz e-mail, organizasyondaki tüm yöneticilere kendisine bağlı birimleri ve/veya tek tek kişileri izleyebilme şansı ve aylık interaktif organizasyonel karşılaştırmalı analiz otomatik interakltif e-mail, üstyönetime şirket ve organizasyonel maliyet analizi ve aylık karşılaştırmalı otomatik interaktif email)
Raporlama sistemi nasıl çalışmaktadır?

Şirketlerden telekom giderlerinin incelenebileceği veriler alınmaktadır. Veriler şirketin bölgesel yapılanmasına ve kişilerin organizasyon şemasındaki yerlerine göre gruplandırılır ve CC-RS programına yüklenir. CC-RS?de şirket yapısına göre ayrıntılı, kullanım kolaylığı olan rapor hazırlanır.

CC-RS ile çalışmak için neye ihtiyaç vardır?
  • Telekom görüşme bilgilerinizi bize cd’de ulaştırmanız veya görüşme bilgilerinizin yeraldığı operatörünüzün web sayfasına erişimimizi sağlamanız,
  • Operatörünüzle yaptığınız özel bir sözleşme söz konusuysa bu bilgileri iletmeniz,
  • Organizasyon yapınızı paylaşmanız yeterlidir.
CC-RS?i kullanmak ne kadar zaman almaktadır?

CC-RS sizin için gerekli raporu en basit ve kullanıma hazır şekliyle sunmaktadır.Üst yönetime sunacağınız rapor için ekstra bir efor sarfetmeniz gerekmemektedir.

CC-RS sözleşme koşulları nelerdir?

Sözleşme yıllık olarak yapılmaktadır.

CC-RS ile çalışmayla ne tür bir tasarruf sağlanmaktadır?

Telekom giderlerinizde ortalama %15 ile %30 arasında bir azalma sağlamaktadır.

Telekom şirketleri web sitelerinde raporlama hizmeti sunmaktadır. Neden böyle bir ilave hizmete ihtiyaç duymalıyım?

Operatörünüzün web sitesinden alacağınız bilgiler sadece hat başınadır. Geçmiş aylarla karşılaştırma veya diğer hatlarla karşılaştırma ve organizasyon şemasındaki kişilerin yerine göre her seviyede raporlama hizmetini CC-RS sunmaktadır.

Raporlama CC-RS?in sadece hizmetlerinden birini teşkil etmektedir. Faturaların kontrolü ve yeni tarife önerisi CC-RS?nin diğer hizmetleridir.

Bölümümde çalışan personele kendi giderleriyle ilgili raporlama gidebilir mi?

Evet. Her çalışana kendi giderleriyle ilgili raporlama otomatik olarak gönderilmektedir.  Giderlerin azaltılmasındaki en iyi yöntemlerden biri kişinin kendi otokontrolüdür. Giderlerini inceleyen çalışan otomatik olarak giderleriyle ilgili düzenleme yapacaktır.

Raporlarıma online ulaşabilir miyim?

Evet. Şirketin yetki verdiği kişiler CC-RS web sitesinden kendi şifreleriyle bağlanarak şirkete ait raporlara online ulaşabilirler.

Raporlar ne kadar süreyle saklanmaktadır?

Son iki yıla ait bilgi saklanmaktadır. Bu bilgilerden son 12 ayına online erişilebilmektedir. Ek saklama süresine ihtiyacınız olduğu taktirde ayrıca değerlendirmeye  alınır.

Hakkımızda
Profil
Hizmetlerimiz
Müşteri Hizmetleri
S.S.S.
Sıkça Sorulan Sorular
İnsan Kaynakları
İletişim
İletişim Bilgileri
Bize Yazın
logolar © Copyright, CCRS. Her hakkı saklıdır. Gizlilik